Sznupek uczy zasad bezpiecznego poruszania się po drodze

Sznupek z uczniami klasy policyjnej z Zespołu Szkół Administracyjno – Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu uczy zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

4 października klasa 1 a udała się do Teatru Tańca i Ruchu „Rozbark” na przedstawienie profilaktyczne „Znakopolis”.
Przepiękny spektakl słowno-muzyczny, który wyreżyserowała pani Katarzyna Belka w przystępny sposób zaznajomił dzieci
z podstawowymi przepisami i zasadami, których każdy uczestnik ruchu drogowego winien bezwzględnie przestrzegać.
Aktorzy – przyszłe policjantki i policjanci w bajkowych strojach zabrali młodych widzów w podróż,
u której celu czekała nagroda – wymarzona kraina Znakopolis.
Dzieci miały też okazję poznać Sznupka – maskotkę Komendy Miejskiej Policji. Sznupek i Pani aspirant Emilia Kożuch
opowiadali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.
Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że nasze pierwszaki będą wzorowymi uczestnikami ruchu drogowego.