Święto Szkoły

🎈 Kolejne Święto Szkoły już za nami…
A wszystko zaczęło się już wcześnie rano, gdy wszystkimi klasami poszliśmy się pomodlić w intencji naszej społeczności. Następnie odwiedziła nas Pani Senator Halina Bieda, żeby wręczyć upominki dla uczestników konkursu „List do taty”. Okazało się, że z naszej szkoły napłynęło najwięcej prac – brawa dla Gosi, Martyny, Amelki, Leny, Tymoteusza, Mateusza, Tymona, Wiktora, Igora oraz Jakuba, który otrzymał wyróżnienie.
🤹‍♀️ Po południu czekało na nas mnóstwo atrakcji. Była dmuchana zjeżdżalnia, strzelanie z łuku, malowanie twarzy i tatuaży, plecenie warkoczyków, stoiska z rękodziełem i biżuterią, tor przeszkód, „dywan” do kolorowania, chatka z piernika, eksperymenty, bańki mydlane i ścianka do robienia zdjęć. Było też mnóstwo pyszności – kiełbaski, bigos, żurek, ciasta, ciasteczka, popcorn, wata cukrowa i wiele innych…
🏆 Przyznaliśmy też nagrody – statuetki „Przyjaciela Szkoły”, dla osób, które szczególnie pomagają naszej szkole. Byli to Pani Małgorzata Domin, Pani Jolanta Wieczorek, Pani Sandra Sadlik, Pani Bożena Mientus, Pan Dawid Dąbrowski i Ksiądz Proboszcz Jarosław Oleś.
Uczniowie prezentowali swoje talenty podczas występów na scenie i mierzyli się wraz z rodzicami w turnieju piłkarskim o Puchar Romana Szewczyka. ⚽️ ⚽️ ⚽️ Musimy przyznać, że mecze, podobnie jak roku temu, przyniosły wiele emocji!!! Ostatecznie wyniki prezentowały się następująco:
I miejsce – klasa 4a 🥇
II miejsce – klasa 6b 🥈
III miejsce – klasa 3b 🥉
Dziękujemy WAM – DRODZY RODZICE, to w dużej mierze dzięki Waszemu zaangażowaniu wszystko sprawnie się udało! ❤️❤️❤️
Dziękujemy WAM – KOCHANI UCZNIOWIE – bez Was ta zabawa nie miałaby sensu! ❤️❤️❤️
Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy nam pomogli, odwiedzili nas i byli z nami w tym wyjątkowym dniu. ❤️❤️❤️
Accessibility