WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI RELIGIJNEJ „PIERŚCIEŃ ŚWIĘTEJ KINGI”

27 listopada br. odbył się szkolny etap OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI RELIGIJNEJ
„PIERŚCIEŃ ŚWIĘTEJ KINGI”. Wzięło w nim udział 25 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy reprezentowali wysoki poziom
przygotowania. Jury w ocenie brało pod uwagę: dobór repertuaru, kulturę mowy (wymowę, dykcję i intonację), interpretację utworu
(umiejętności aktorskie) oraz ogólny wyraz artystyczny. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

KATEGORIA KLAS I-III
I miejsce – Lena Klaużyńska – klasa 1a
II miejsce – Filip Jakubowski – klasa 1a
III miejsce – Marlena Maciejczyk – klasa 1a

KATEGORIA KLAS IV-VI
I miejsce – Julia Arndt – klasa 4a
II miejsce – Hanna Stolarska – klasa 4a
III miejsce – Igor Zakhariia – klasa 5a

KATEGORIA KLAS VII-VIII
I miejsce – Natalia Domin – klasa 7a
II miejsce – Julia Wieczorek – klasa 7a

GRATULUJEMY !!!!
Laureaci miejsc 1 – 3 będą reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach regionalnych w MDK nr 1 w Bytomiu dn. 1 grudnia 2023r.

TRZYMAMY ZA NICH KCIUKI!