ŚNIEŻYNKOWY KONCERT DLA BABCI I DZIADKA

23 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas I-IV przedstawiły barwny program artystyczny, na  który złożyły się wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. Goście mogli również kolędować  podczas wspaniałych JASEŁEK. Piękny śpiew wspomagał chór z klas VII. Gościem specjalnym była nasza absolwentka Olivia Klinke, która swym występem uświetniła uroczystość.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Babcie i dziadkowie nie kryli wzruszeń, nagradzając swoje pociechy gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Wszyscy goście zostali obdarowani upominkami – śnieżynkowymi babeczkami z numerkami, które w trakcie imprezy wzięły udział w losowaniu upominków od serca.

Życzenia dla BABĆ i DZIADKÓW złożył również wiceprezydent Bytomia – pan Adam Fras, radny Bytomia – pan Krzysztof Gawenda, aktywny działacz na rzecz naszej dzielnicy  – pan Dawid Dąbrowski, zarząd Rady Rodziców – panie Małgorzata Domin i Jolanta Wieczorek oraz dyrektor szkoły – pani Danuta Zemela.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku, kojarzone  z szacunkiem, ciepłem,  oraz podziękowaniami i taki też był występ naszych dzieci. Mimo, że styczeń to zimowy miesiąc, pełen chłodnych dni, to wczorajszy wieczór w naszej szkole był bardzo ciepły i rodzinny, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka.

Accessibility