CZY DŁUGO OBIECYWANY REMONT BASENU W SP 28 W BYTOMIU DOJDZIE DO SKUTKU?

25 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie, podczas którego został powołany SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY BASENU w SP 28 w Bytomiu. O tej inwestycji mówiono od lat, jednak nigdy nie doszła do skutku, aby tym razem stało się inaczej z inicjatywy społecznego działacza na rzecz dzielnicy Łagiewniki – pana Dawida Dąbrowskiego odbyło się spotkanie, w którym uczestniczył radny Bytomia – pan Krzysztof Gawenda, społecznicy działający na rzecz naszej dzielnicy, dyrekcja SP 28 w Bytomiu, zarząd Rady Rodziców, rodzice uczniów oraz mieszkańcy Łagiewnik. Podczas spotkania wybrano Zarząd Społecznego Komitetu Budowy Basenu, który będzie czuwał nad realizacją zadania.

Bardzo zależy nam, aby już wkrótce powstała pływalnia, dla naszych dzieci i mieszkańców Łagiewnik. Oby tym razem skończyło się na realizacji zadania, a nie tylko na obietnicach.

Accessibility