PROGRAM EDUKACYJNY #DOBRAROBOTACHALLENGE >>>

18-10-2020
Serdecznie zapraszamy Państwa Placówkę do udziału w programie edukacyjnym #dobrarobotachallenge. Celem programu jest zapoznanie młodzieży z pracą w różnych zawodach oraz skłonienie ich do refleksji czym chcą się zajmować w przyszłości.
Wawel. Czujesz się dobrze, czynisz dobrze.

#DobraRobotaChallenge

Szanowni Państwo,

Wybór idealnego zawodu to spore wyzwanie - na świecie jest przecież tysiące fascynujących zajęć. Dlatego warto lepiej je poznać!

Przygotowaliśmy dla Państwa materiały dydaktyczne do przeprowadzenia trzech spotkań z młodzieżą z klas VII-VIII szkoły podstawowej oraz z klas szkół ponadpodstawowych Do skryptów zostały przygotowane materiały filmowe, w których znane osoby opowiadają o swojej pracy. W akcję zaangażowali się m.in. Prezydent Miasta Krakowa Profesor Jacek Majchrowski, Tomasz Schimscheiner - aktor telewizyjny i teatralny, Piotr Kupicha z zespołu Feel, Irek Jakubek z radia RMF MAXXX i wiele innych osób.

Materiały dydaktyczne są do pobrania pod linkiem:

Dodatkowo możecie Państwo wziąć udział w konkursie polegającym na wykonaniu wszystkich trzech poleceń opisanych w materiałach dydaktycznych jako „Zadania z gwiazdką - konkursowe”, a następnie sfotografowaniu powstałych prac i przesłaniu zdjęć na adres: fundacja@fundacjawawel.pl.

Prace konkursowe można wysyłać do 15.01.2021 r.

Na zwycięzców czekają słodkie niespodzianki z firmy Wawel oraz przyjazd Wawel Trucka - interaktywnej ciężarówki pełnej słodyczy.

W załączeniu przesyłamy Regulamin KONKURSU.

Pozdrawiamy,
Fundacja „Wawel z Rodziną”

Zobacz stronę akcji

#DobraRobotaChallenge