KONKURS DLA KLAS I-IV >>>

29-10-2020
   Urząd Miejski w Bytomiu organizuje konkurs na wykonanie ekologicznej ozdoby świątecznej, który jest skierowany do przedszkolaków bytomskich przedszkoli oraz uczniów klas I - IV bytomskich szkół podstawowych...

...Celem konkursu jest poszerzenie wśród dzieci i młodzieży wiedzy ekologicznej oraz podniesienie świadomości ekologicznej dotyczącej ponownego wykorzystania odpadów. Konkurs ma również na celu rozwijanie uzdolnień plastycznych
i technicznych, jak również dobrą zabawę poszerzającą zdolności kreatywnego myślenia w aspekcie recyklingu.

Konkurs trwa od 1 listopada 2020 roku do 30 listopada 2020 roku, a laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach (dzieci przedszkolne) oraz (dzieci szkolne) do 15 grudnia 2020 roku. Zwycięzcy zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi oraz Dyplomem Prezydenta Bytomia.

REGULAMIN I ZGŁOSZENIE