BEZPŁATNE WARSZTATY "KODUJ Z GIGANTAMI" >>>

31-01-2021
   W poniedziałek 25 stycznia rozpoczęły się zapisy na bezpłatne warsztaty programowania “Koduj z Gigantami”! Już po raz 4 zapraszamy dzieci i młodzież szkolną z Bytomia do wzięcia udziału w warsztatach
z programowania!

...

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Warsztaty odbędą się 13 lutego w Bytomiu przy ul. Podgórnej 7-9. Oprócz warsztatów stacjonarnych (w reżimie sanitarnym) uczniowie mogą zapisać się na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone w małych grupach.

Koduj z Gigantami” to ogólnopolskie wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu, rozwoju kompetencji cyfrowych, lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii przez uczniów Państwa szkoły.

Warsztaty “Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu oraz zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej:

• Uczniowie 7 - 9 lat: SCRATCH, MINECRAFT
  • Uczniowie 10 - 12 lat: SCRATCH, APP INVENTOR
  • Uczniowie 13-18 lat: C#, VISUAL STUDIO

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy aby uczeń indywidualnie zarejestrował się w formularzu zapisowym na Darmowe warsztaty Koduj z Gigantami:

Zapisy już trwają a liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt organizowany jest przez ogólnopolską szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Od 2019 roku Giganci Programowania działają również w Bytomiu. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści z zacięciem pedagogicznym.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania!

Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce. Liczba miejsc jest ograniczna!

Kliknij w link https://bit.ly/2MiuO0A wybierz: > kursy stacjonarne > Darmowe warsztaty Koduj z Gigantami Stacjonarnie

lub zadzwoń: 536-202-208

Na zajęcia zapraszają Giganci Programowania Bytom